Vyladění psychiky

 • Možná máte právě teď strach o své blízké, obavy z toho, co bude dál, a bojíte se jít nakoupit.
 • Možná vás strach již natolik paralyzuje, že nedokážete fungovat a pečovat o rodinu.
 • Možná máte strach o své podnikání. Obáváte se, že přijdete o vše, co jste tak dlouho budovali.
 • Možná jste se rozhodli udělat ve svém životě změnu, ale nevíte, kde začít. Nebo se bojíte udělat krok do neznáma.
 • Možná prožíváte stále dokola ty samé situace a nevidíte cestu ven a cítíte se osaměle a bez podpory.
 • A možná máte strach z něčeho úplně jiného. Třeba už nechcete být ta “hodná holka”, co všechno dokáže, a máte strach z odmítnutí.

 

Cítit strach je přirozené, ale začne-li ovládat náš život, je na čase s tím něco udělat. Nemá smysl s ním bojovat ani ho odhánět. Čím více ho odháníme, tím větší se stává.

CO TEDY S TÍM? 

Nabízím vám jednoduchou, ale účinnou techniku VYLADĚNÍ PSYCHIKY. Jemně, přesto efektivně vás provedu vaším strachem tak, abyste získali opět nadhled, klid a důvěru, či potřebné sebevědomí učinit změnu.

Pokud jsme v klidu a naše mysl není paralyzována strachem, můžou se začít dít věci přesně tak, jak chceme. 

 

Jak VYLADĚNÍ PSYCHIKY probíhá?

V současné době pouze online. Domluvíme si schůzku přes skype nebo messenger.

Jemně, bezpečně a za pomoci  technik emoční svobody (EFT) a NLP si společně posvítíme na strachy, nepříjemné emoce a problémy, které se stále hlásí o slovo a hlavou vypnout nejdou.

Součástí konzultace je i vytvoření aromaterapeutické směsi přímo na míru. Vůně pro vás vyberu intuitivně na základě symptomů a vašich preferencí tak, aby práci, kterou jste na sobě udělali, doladila a podpořila vás na další cestě. Můžete si vybrat mezi masážní směsí pro péči o tělo nebo inhalační tyčinkou. Směs vám následně zašlu poštou.

Proč právě tato technika?

V praxi se mi skvěle osvědčila. Prostě funguje. Jsem aromaterapeutka a EFT terapeutka a tyto dvě metody s úspěchem kombinuji. EFT i aromaterapie pracují s emocemi, s jejich vyladěním a cílem obou metod je harmonizovat psychiku člověka tak, aby opět našel rovnováhu, klid, radost a sebe-uvědomění ve svém životě.

Emotional Freedom Techniques 

- jednoduchá a hluboká metoda k odstranění emočních bloků, které nám brání v prožívání naplněného života. Teorie nám říká, že většina našich chybných přesvědčení a negativních emocí je způsobena poruchou v energetickém systému člověka. Tyto energetické bloky dále negativně ovlivňují naší emoční pohodu a zdravotní stav.  

To, že jsme smutní, naštvaní, bojíme se, si uvědomujeme, ale často nevíme, kde se to vše bere, a nevíme, co s tím. Pomocí lehkého ťukání na dané akupunkturní body při současné koncentraci na své pocity/emoce dojde k navrácení energetického systému zpět do rovnováhy.

Prostě se nám uleví, nechtěné emoce, stres, škodlivé vzorce chování a zraňující myšlenky a přesvědčení mizí a my můžeme opět dosáhnout pocitu štěstí, naplnění, klidu, sebevědomí i odvahy.

Aromaterapie

– jemná, přesto účinná metoda využívá léčivých účinků éterických olejů na naše fyzické tělo i duši.

Vůni, kterou nadechneme nosem, doputuje mj. do limbického systému, centra našich emocí, prožitků a sexuálního cítění. Vůně tak mají přímou linku napojení na naše emoce a mohou být skvělými průvodci a pomocníky na naší cestě k harmonii.

Skrze vůně se opět propojíme sami se sebou, se svou vnitřní silou a pravdou. Každá lidská bytost je jedinečná a stejně tak jedinečná je i její vůně.

Co budete potřebovat?

Počítač, tablet nebo telefon s připojením na internet. Můžete si vybrat, jestli se potkáme přes skype nebo messenger. 

90 minut času jen pro vás. Požádejte své blízké, ať vás v totu dobu neruší.

Po obdržení objednávky se vám ozvu a domluvíme si termín online setkání. 

Podklady k platbě vám zašlu předem a ladit psychiku můžeme ihned po obdržení platby na účet. V akutních případech stačí zaslat výpis z účtu. 

 

 

VYLADĚNÍ PSYCHIKY

90 minut konzultace a aroma směs

1400,- Kč

(poštovné je v ceně)

Co Vyladěním své psychiky získáte?

 

 • nový pohled na věc, možná zažijete i nějaký ten AHA moment
 • místo strachu odvahu a důvěru, že se vše děje tak, jak má
 • místo smutku a apatie radost a chuť do života
 • místo vzteku klid a vyrovnanost
 • větší sebevědomí a sebehodnotu
 • techniku, kterou můžete použít i doma
 • jedinečnou vůni jen pro vás na domácí použití

Ano, tohle přesně potřebuji. Vyladit psychiku a přestat se bát.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

A co říkají ti, co už svou psychiku vyladili?

Za Janou jsem přišla s tématem znásilnění a strachu z mužů. Do té doby jsem byla v některých okamžicích intimního života zaseknutá a cítila jsem se hodně nejistá, ale po naší společné práci, kdy jsme pomocí EFT uvolňovaly bloky z minulosti a vytvářely nové obrazy v mé mysli, jsem si vždycky řekla, že sice mám strach a pochybnosti, ale rozhoduji se být láskyplná sebejistota. =) A když jsem si to opakovala několikrát za sebou, začala jsem se cítit opravdu sebejistě! Masáží, která následovala po terapii EFT, mě Jana jemně podpořila a ukázala mi, že opravdu můžu být sama sebou a dovolit si pro sebe vytvořit novou realitu bez zraňování a bolesti. Otevřela mi oči a umožnila mi redefinovat, co pro mě znamená být v bezpečí. Ačkoli mě někdy v intimních chvílích ještě přepadne neopodstatněný strach z ublížení, vnímám obrovské zlepšení, daleko větší otevřenost a schopnost sdílet s partnerem, co prožívám. A masážní olej na míru, který jsem od Jany dostala na doma, mě krásně povzbuzuje, uklidňuje a čistí. Další návštěva mě jistě posune ještě dál!
Adéla
Tématu "K" jsem odolávala dlouho. Vyhýbala se zprávám a hovorům o něm, přesvědčovala sama sebe, že je to prostě jiná chřipka. Ale jak atmosféra houstla a přibývalo nemocných i omezení v rámci nouzového stavu, odolávat strachu bylo čím dál těžší. Když jsem se jednoho dne vrátila z nákupu totálně vystresovaná a hysterická a celou noc se mi zdálo o rouškách, věděla jsem, že už se v tom pořádně plácám a jestli nechci takto rozsekaná strávit následující týdny či měsíce, musím s tím něco udělat. Ideálně s pomocí někoho dalšího, protože já už úplně ztratila nadhled a začaly mi vadit i dobře míněné rady typu medituj a mysli pozitivně. Naštěstí ani v době zákazu shlukování na to člověk nemusí být sám. Stačí vlastní prsty, otevřená mysl a Jana na telefonu :-) Vlídně a trpělivě mě provedla celým ťukacím procesem (rozuměj technikou EFT) a na jeho konci jsem se mohla konečně volně nadechnout, a cítit zase radost ze života. Dokonce mě druhý den začala napadat jedna věc za druhou, za které vlastně mohu být i v této situaci ráda a které by jinak možná jen tak nepřišly. A hmatatelný výsledek - pondělní nákup v Lidlu v naprostém klidu a pár nápadů, jak si život v tomto náročném období ještě víc zjednodušit.
Eva Dlabalová
Janu znám už dlouho a tentokrát poprvé bylo naše sezení ON-LINE. A musím říct, že reálně NENÍ ROZDÍL mezi EFT konzultací naživo a ON-LINE konzultací. Tématem bylo to, co mě v životě blokuje už dlouho - moje urputná snaha se zavděčit všem směrem ven, být snaživá a hodná, abych si zasloužila pozornost a ocenění. S Janou se mi pracovalo moc dobře a cítila jsem se velmi bezpečně, což je důležité. Jemně mě provedla mými emocemi až do věku příčiny a mohla jsem se podívat, kde a jak jsem k tomuto přesvědčení přišla. Emoce se uvolnily a hodně se mi ulevilo. Tuhle EFT metodu, které říkám familiérně "ťukačka" - doporučuji OPRAVDU KAŽDÉMU, kdo se cítí být pod tlakem, nebo v kleštích nebo jako "křeček v kolečku". Je to čištění pro duši. Vřele doporučuji si u Jany VYČISTIT SVŮJ HARDISK. Navíc vám k tomu Jana namíchá osobní vůni, která vás pěkně usadí v novém nastavení. Moje vůně (heřmánek, neroli a grep) je průrazná a výrazná - pro dobu "koronavirovou" jako stvořená. Tak beru koště a jdu zametat :-) a vy si nehrajte na hrdinky a cinkněte Janče - jen tak - kvůli sobě a JENOM PRO SEBE. Její vůně potěší vaši duši a její "ŤUKAČKA" uleví vašim emocím. Dohromady sečteno a podtrženo - bude vám fajn.
Eva Hrubá