Vyladění psychiky

Procházíte právě emocionálně náročným obdobím, cítíte se vykolejená, nejistá, máte strach z budoucnosti nebo o své blízké?

 • Stresuje vás aktuální situace, jste vyčerpaná a máte pocit, že už nevíte, kam a jak dál?
 • Rozhodla jste se udělat ve svém životě změnu, ale nevíte kde a jak začít?
 • Ocitla jste se v bludném kruhu stále se opakujících příčin a následků?
 • Cítíte se osamělá a bez podpory?
 • A možná máte strach z něčeho úplně jiného. Třeba už nechcete být ta “hodná holka”, co všechno dokáže, a máte strach z odmítnutí?

Mám pro vás řešení!

Nabízím vám jednoduchou, ale účinnou techniku VYLADĚNÍ PSYCHIKY. Jemně a efektivně vás provedu emocionální bouří, abyste získala nad svou situací nadhled. Dodám vám potřebný klid a sebedůvěru, abyste se mohla znovu opřít sama o sebe.  

Za pomoci  techniky emoční svobody EFT kombinovanou s aromaterapií si společně posvítíme na strachy, nepříjemné emoce a myšlenky, které se stále hlásí o slovo a nejdou jen tak vypnout.

Součástí konzultace je i vytvoření aromaterapeutické směsi přímo na míru. Vůně pro vás vyberu intuitivně na základě symptomů a vašich preferencí tak, aby práci, kterou jste na sobě udělali, doladila a podpořila vás na další cestě. Můžete si vybrat mezi masážní směsí pro péči o tělo nebo inhalační tyčinkou. Směs vám následně zašlu poštou.

Co Vyladěním své psychiky získáte?

 

 • získáte zpět ztracenou rovnováhu a klid
 • nový pohled na věc a nejeden AHA moment
 • odhodíte strach a na jeho místo dosadíte odvahu a důvěru
 • smutek a apatii vyměníte za radost a chuť do života
 • posílíte své sebevědomí a sebehodnotu
 • techniku, kterou můžete použít kdykoli i bez mé asistence
 • osobní vůni, která vás podpoří ve vašem záměru

Proč právě tato technika?

V praxi se mi spojení aromaterapie a EFT skvěle osvědčilo. Jemně, bezpečně a účině odstraňují energetické blokády v těle, zklidňují naše emoce a zbavují nás minulé emocionální zátěže. Pomocí EFT technik měníme naše myšlenkové vzorce a nastavení. Díky této kouzelné kombinaci klientka opět nachází ve svém životě rovnováhu, klid, radost a sebe-uvědomění.

Jak konzultace probíhá a co budete potřebovat?

Vyladění psychiky si můžete objednat on-line nebo se můžeme potkat osobně.

Pro on-line konzultaci potřebujete počítač, tablet nebo telefon s připojením na internet. Můžete si vybrat, jestli se potkáme přes skype nebo messenger. 

90 - 100 minut času jen pro vás. Požádejte své blízké, ať vás v tuto dobu neruší.

Po obdržení objednávky se vám ozvu a domluvíme si termín setkání. 

Podklady k platbě vám zašlu předem a ladit psychiku můžeme ihned po obdržení platby na účet. V akutních případech stačí zaslat výpis z účtu. 

Jakou konzultaci si mohu dopřát?

Jednorázová konzultace
1600 Kč
90 minut
Potřebujete vyřešit aktuální problém? Chcete si vyzkoušet, jestli je tato služba pro vás vhodná?
aroma směs v ceně
Balíček 5 konzultací
7600 Kč
5 x 90 min
Myslíte to se změnou vašeho postoje, myšlení, pocitů vážně? Tak právě pro vás je tento balíček konzultací.
5 x aroma směs v ceně

Jakou konzultaci si vybrat?

Jednorázová konzultace

Potřebujete vyřešit aktuální problém? Chcete si vyzkoušet, jestli je tato služba pro vás vhodná?

100 minut

1600 Kč

aromaterapeutická směs již v ceně

Balíček 3 konzultací

3 konzultace nám většinou stačí, abyste získala nad svou situací nadhled a zbavila se emoční zátěže.

3 x 100 minut

4600 Kč

aromaterapeutická směs již v ceně

Balíček 5 konzultací

Myslíte to se změnou vašeho postoje, myšlení, pocitů vážně? Pro vás je tento balíček konzultací.

5 x 100 minut

7600 Kč

aromaterapeutická směs již v ceně

- jednoduchá a hluboká metoda k odstranění emočních bloků, které nám brání v prožívání naplněného života. Teorie nám říká, že většina našich chybných přesvědčení a negativních emocí je způsobena poruchou v energetickém systému člověka. Tyto energetické bloky dále negativně ovlivňují naší emoční pohodu a zdravotní stav.  

To, že jsme smutní, naštvaní, bojíme se, si uvědomujeme, ale často nevíme, kde se to vše bere, a nevíme, co s tím. Pomocí lehkého ťukání na dané akupunkturní body při současné koncentraci na své pocity/emoce dojde k navrácení energetického systému zpět do rovnováhy.

Prostě se nám uleví, nechtěné emoce, stres, škodlivé vzorce chování a zraňující myšlenky a přesvědčení mizí a my můžeme opět dosáhnout pocitu štěstí, naplnění, klidu, sebevědomí i odvahy.

Aromaterapie

– jemná, přesto účinná metoda využívá léčivých účinků éterických olejů na naše fyzické tělo i duši.

Vůni, kterou nadechneme nosem, doputuje mj. do limbického systému, centra našich emocí, prožitků a sexuálního cítění. Vůně tak mají přímou linku napojení na naše emoce a mohou být skvělými průvodci a pomocníky na naší cestě k harmonii.

Skrze vůně se opět propojíme sami se sebou, se svou vnitřní silou a pravdou. Každá lidská bytost je jedinečná a stejně tak jedinečná je i její vůně.

Ano, tohle přesně potřebuji. Harmonizovat psychiku a přestat se bát.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

A co říkají ti, co už svou psychiku vyladili?

Za Janou jsem přišla s tématem znásilnění a strachu z mužů. Do té doby jsem byla v některých okamžicích intimního života zaseknutá a cítila jsem se hodně nejistá, ale po naší společné práci, kdy jsme pomocí EFT uvolňovaly bloky z minulosti a vytvářely nové obrazy v mé mysli, jsem si vždycky řekla, že sice mám strach a pochybnosti, ale rozhoduji se být láskyplná sebejistota. =) A když jsem si to opakovala několikrát za sebou, začala jsem se cítit opravdu sebejistě! Masáží, která následovala po terapii EFT, mě Jana jemně podpořila a ukázala mi, že opravdu můžu být sama sebou a dovolit si pro sebe vytvořit novou realitu bez zraňování a bolesti. Otevřela mi oči a umožnila mi redefinovat, co pro mě znamená být v bezpečí. Ačkoli mě někdy v intimních chvílích ještě přepadne neopodstatněný strach z ublížení, vnímám obrovské zlepšení, daleko větší otevřenost a schopnost sdílet s partnerem, co prožívám. A masážní olej na míru, který jsem od Jany dostala na doma, mě krásně povzbuzuje, uklidňuje a čistí. Další návštěva mě jistě posune ještě dál!
Adéla
Tématu "K" jsem odolávala dlouho. Vyhýbala se zprávám a hovorům o něm, přesvědčovala sama sebe, že je to prostě jiná chřipka. Ale jak atmosféra houstla a přibývalo nemocných i omezení v rámci nouzového stavu, odolávat strachu bylo čím dál těžší. Když jsem se jednoho dne vrátila z nákupu totálně vystresovaná a hysterická a celou noc se mi zdálo o rouškách, věděla jsem, že už se v tom pořádně plácám a jestli nechci takto rozsekaná strávit následující týdny či měsíce, musím s tím něco udělat. Ideálně s pomocí někoho dalšího, protože já už úplně ztratila nadhled a začaly mi vadit i dobře míněné rady typu medituj a mysli pozitivně. Naštěstí ani v době zákazu shlukování na to člověk nemusí být sám. Stačí vlastní prsty, otevřená mysl a Jana na telefonu 🙂 Vlídně a trpělivě mě provedla celým ťukacím procesem (rozuměj technikou EFT) a na jeho konci jsem se mohla konečně volně nadechnout, a cítit zase radost ze života. Dokonce mě druhý den začala napadat jedna věc za druhou, za které vlastně mohu být i v této situaci ráda a které by jinak možná jen tak nepřišly. A hmatatelný výsledek - pondělní nákup v Lidlu v naprostém klidu a pár nápadů, jak si život v tomto náročném období ještě víc zjednodušit.
Eva Dlabalová
Janu znám už dlouho a tentokrát poprvé bylo naše sezení ON-LINE. A musím říct, že reálně NENÍ ROZDÍL mezi EFT konzultací naživo a ON-LINE konzultací. Tématem bylo to, co mě v životě blokuje už dlouho - moje urputná snaha se zavděčit všem směrem ven, být snaživá a hodná, abych si zasloužila pozornost a ocenění. S Janou se mi pracovalo moc dobře a cítila jsem se velmi bezpečně, což je důležité. Jemně mě provedla mými emocemi až do věku příčiny a mohla jsem se podívat, kde a jak jsem k tomuto přesvědčení přišla. Emoce se uvolnily a hodně se mi ulevilo. Tuhle EFT metodu, které říkám familiérně "ťukačka" - doporučuji OPRAVDU KAŽDÉMU, kdo se cítí být pod tlakem, nebo v kleštích nebo jako "křeček v kolečku". Je to čištění pro duši. Vřele doporučuji si u Jany VYČISTIT SVŮJ HARDISK. Navíc vám k tomu Jana namíchá osobní vůni, která vás pěkně usadí v novém nastavení. Moje vůně (heřmánek, neroli a grep) je průrazná a výrazná - pro dobu "koronavirovou" jako stvořená. Tak beru koště a jdu zametat 🙂 a vy si nehrajte na hrdinky a cinkněte Janče - jen tak - kvůli sobě a JENOM PRO SEBE. Její vůně potěší vaši duši a její "ŤUKAČKA" uleví vašim emocím. Dohromady sečteno a podtrženo - bude vám fajn.
Eva Hrubá
Měla jsem tu možost vyzkoušet Janiny služby - aromaterapii a EFT a vřele doporučuji 😉. EFT jsem zkoušela poprvé a bylo to moc fajn. Dotkly jsme se spousty témat a ty základní "ošetřily". Jana mi pak poslala ještě vůni na míru sestavenou tak, aby podpořila to, na čem jsme během EFT pracovaly. Vůně mi teď připomíná můj záměr... A nepřišla mi jenom krásně zabalená vůně s malým dárečkem, ale i detailně rozepsané, z jakých jednotlivých vůní byla sestavena, a čemu která složka pomáhá... (a to já, analytická duše, velmi oceňuji 😉 ). Pokud vás to láká, určitě se na Janu obraťte, budete opečované a v dobrých rukou
Šárka Mertová, koučkahttps://sarkamertova.cz/