Osobní transformační vůně

Dopřejte si dávku sebelásky, sebepéče, něhy a krásy v podobě osobní, jedinečné, přírodní esence.

  • Toužíte po osobní vůni, která vás podpoří na cestě k dosažení vašeho cíle či záměru?
  • Toužíte po vůni, která vám bude připomínat kdo jste a navracet vás do vašeho středu kdykoli si k ní přivoníte?
  • Toužíte po vůni, která bude jedinečná stejně jako vy, vytvořená s vámi a pro vás na míru?

Pojďme společně najít vůni, která je symbolickým klíčem k vašemu srdci, klíčem, který vás otevírá lásce, kotví v přítomnosti a harmonizuje.

Osobní vůni pro vás namíchám z těch nejkvalitnějších éterických olejů.  Budu vám pozorně naslouchat a váš záměr zachytím a zhmotním v podobě vůně, která vás bezpečně, jemně a citlivě povede na vaší životní cestě.

Jste vyčerpaná, cítíte se pod tlakem, nebo se nacházíte na životní křižovatce?

  • Mám pro vás voňavé řešení, které vám pomůže najít zpátky ztracenou sebedůvěru, sílu a rovnováhu.

Vaše osobní vůně nejen, že nádherně voní, ale také:

  • Je jako kotva, která vás udrží nohama pevně na zemi
  • Je jako vaše nejlepší kamarádka, která vás pohladí a opečuje, když je vám ouvej
  • Je jako měkoučká hřejivá náruč, která vás  “obejme a pofouká” vaše bolístky
  • Je vaší navigátorkou do přístavu harmonie a radosti
  • Je dokonalá a jedinečná, stejně jako vy

Vaše osobní vůně je laskavou průvodkyní na cestě životem, majákem v emoční bouři, kotvou v teď a tady.

Zavřete oči a na malou chvilku se zasněte. Zapomeňte na okamžik na všechny starosti. Zapomeňte na to, že děti potřebují nové boty, manžel holicí strojek a vaše maminka novou kabelku.

Dejte pro jednou přednost sama sobě. Představte si, že držíte v ruce svou osobní esenci. Dovolte si k ní poprvé přivonět a nasát její neodolatelnou a neopakovatelnou vůni do každé buňky v těle.

Vaše vůně vypráví váš osobní příběh.

Co vidíte, co slyšíte, jak se cítíte?

Váš cíl, touha či splněný sen je blíž, než si možná myslíte a velmi brzy se může stát vaší realitou.

Vykročte vstříc novým zkušenostem s kouzelnou podporou voňavé osobní strážkyně.

Vydejte se mnou na voňavou cestu do nitra vaší duše a objevte svět netušených možností.

Konzultace včetně výroby osobní vůně trvá 90 minut. Vůni vám připravím do roll-on balení a zašlu na vaši adresu. Ja možné se objednat i na osobní setkání, což doporučuji. Neochudíte se tak o jedinečný voňavý zážitek pro váš nos a alchymii míchání vonné směsi. 

Cena za osobní vůni je 2500 Kč.

Žena a vůně patří od nepaměti k sobě. Žena je bytost citlivá. Doteky cítí přes fyzické tělo, vůně cítí nosem, emoce cítí celým svým tělem a intuici prostě cítí. Šťastná a zdravá žena navíc cítí sama sebe a dokáže se nacítit na svoje potřeby. A jsou to právě vůně, které nás přivádějí do svého středu, k sobě samé. Nechávají nás prožít emoce, nálady, strachy, ladí nás na naši vnitřní pravdu a cykličnost, podporují nás na naší cestě.

Máte pocit, že by to chtělo nějakou vůni? Spolu ji vytvoříme!

Osobní vůně očima mých klientek

Janku jsem objevila díky úchvatné, dojemné, upřímné video referenci Esther de Charon. Chtěla jsem při přivonění ke své vůni plakat a posléze smát se, tak jako ona. Navštívila jsem Janku v Santale a hned jsem jí složila kompliment, že je tedy mnohem hezčí než na fotce na sítích. Hrubou představu o tom, jak sestavování vůně probíhá jsem měla, ale že se rozpláču při přivonění hned k první esenci, mě nenapadlo. Tou první byly lípa. Spustila nejen slzy, ale i vodopád pocitů, vzpomínek, myšlenek. Název, který Janka dala mojí vůni i flakon, který jsem si vybrala a ona mi posléze prozradila, jak mu říká, mě utvrdily v pocitu, že je geniální. Janka, i moje vůně od ní.
Barbora Morávkováhttps://marketingprotiktok.cz/
Potřebovala jsem vůní podpořit konkrétní záměr. A skvěle se to povedlo. Jana se mě nejdřív důkladně vyptala na všechny detaily, aby pak namíchala doslova skvost. Nejenže nádherně voní, ale za pár dní, co k němu intenzivně čichám, už se začaly dít věci. Povídání i celý proces výběru ingrediencí byly navíc moc příjemné. Každopádně doporučuji.
Magdalena Čevelová, marketingová čarodějnicehttps://www.cevelova.cz/
K paní Janě jsem se dostala, když jsem pochopila, že potřebuji najít vůni svého srdce. Tohle bylo mé zadání, když jsem hledala vhodného aromaterapeuta. A dostala jsem doporučení na Janu. Když jsem jí navštívila, věděla jsem hned, že jsem u ní správně. Nejdříve jsme si povídaly o tom, proč vůni svého srdce hledám. A potom mi Jana umožnila, abych poprvé v životě promluvila se svým srdcem. Zjistila jsem, že moje srdce je růžový tulipán a že je smutné, když se sebou nejednám s dostatečnou jemností. To už jsem se snažila nějakou dobu změnit. Byla jsem dlouho samoživitelka se dvěma dětmi. Žena, která vždycky všechno zvládne... Mé srdce mi řeklo, že je třeba pochopit, že jsem mnohem jemnější člověk, než si myslím a podle toho se k sobě chovat. Nakonec se mi objevil obraz, ve kterém ležím jako malá holčička, na velké měkké dlani a objímám kolem krku růžový tulipán. Objímám ho tak, jako se objímají malé děti. A já od té doby vím, že pokud jsem se svým srdcem, že jsem chráněná rukou Prostoru, Vesmíru, Boha... Toto setkání mi umožnila Jana laskavým vedením rozhovoru. Bylo to setkání, na které nikdy nezapomenu. Po něm jsme namíchaly vůni mého srdce. Byl to moc krásný hravý a zábavný proces. Hledaly jsme jemné, a ještě jemnější vůně, skládaly je dohromady a znovu hledaly. Bylo to úžasné. Vůni, kterou jsem si odnesla, miluju. Používám ji při provádění kraniosakrální terapie. Je mojí součástí, spojením se srdcem, symbolem bezpečí. Jsem moc vděčná za tohle setkání. Děkuji Vám, Jano 🙂
Andrea Kubištová
Vůně na zklidnění / soustředení pro Draka. Tolik myšlenek! Všechno co mě napadne jdu hned udělat. Ze strachu, že na něco zapomenu a nic neudělám. Jak jsem dostala do rukou vůni, která usměrní mou pozornost? Mám rozdělaných tisíc a jednu věc, protože je to nekonečný řetězec událostí a myšlenek. Hlavně práce se nikam neposouvala. Vše v mém životě bylo na přeskáčku. S Jankou jsme si zavolaly a po celý hovor jsem se cítila velmi uvolněně a radostně. Janka mi na základě několika otázek vysvětlila, jaká je moje mysl, a že nemůžu chtít úplnou stopku na povel. Sama jsem cítila, že to ani nechci, že chci jen místo cikcak běžet rovně. Sestavila mi vůni, do které vložila přesně to, co jsem potřebovala. Dokonce se v ní objevily i grepy, které miluji. Parfém mi přišel rychlostí blesku. Vybalila jsem krásný balíček s ručně napsaným složením a popisem a hned začala vůni vědomě používat. Asi po dvou týdnech se mi stalo dokonce to, že jsem tu vůni podvědomě cítila všude kolem sebe během hlubšího soustředení. Musím ještě zmínit, že jsem velmi citlivá na veškeré vůně. První parfém, který snesu a dokážu se s ním navonět, jsem našla až letos, ve svých 27 letech. Tahle vůně mi ale dělá velmi dobře a splňuje přesně to, co má. Mockrát děkuji!
Bára Vláškováhttps://baravlaskova.cz/
Myslím, že každá žena by měla mít osobního parfemáře. Někoho, kdo sestaví vůni přímo vám na míru a podtrhne vaší přirozenost, ženskost a ducha. A to se Janě povedlo. Celý rituál přípravy parfému byl pro mě velkým zážitkem, zkoušely jsme voňavé olejíčky, které mi budou vyhovovat, a různě jsme je kombinovaly. Byla to krásná alchymie. Být u zrodu své osobní vůně, mě neuvěřitelně posunulo blíž k sobě samé. S výsledkem jsem byla nadmíru spokojená, mé přání mi bylo splněno. Se svou vůní se cítím žensky, jako tenkrát, když jsem procházela Paříží. Jen já a moje vůně. Janu velice doporučuji, je to úžasná bytost, žena a hlavně profesionál, který se postará o vaše smysly.
Michaela Kolková, beauty therapisthttps://www.beautymisha.cz
Dobrý den Jani, ještě jednou Vám chci poděkovat za krásnou společnou chvíli při povídání, míchání, čuchání a výsledném doladění osobní vůně pro mne. Moc jsem si to užila a tento zážitek bych přála každému. Našla jste se mnou nosná témata (má aktuální) a proměnila jako kouzelnice téma ve vůni - neskutečné... Od té chvíle je namíchaný parfém mým voňavým průvodcem, posiluje mou celistvost a vědomí-sebe. Děkuji a doporučuji všem 😀
Jana DvořákováWellness pro mozek