Vůně pro váš BRAND

Společně najdeme esenci vašeho brandu. Zahalte se do její vůně    a podpořte váš růst! 

 • Jste na začátku podnikání, chcete si zvědomit a upevnit vaše hodnoty, zjistit, jakou energii má váš brand? Vůně vám otevře další cestu k jeho poznání.
 • Procházíte rebrandingem a hodila by se vám podpora, která vám pomůže vše dokončit, nebo impuls, který nastartuje vaši kreativitu?
 • Je váš brand už vyladěný, ale chtěla byste si dopřát pomyslnou třešničku na dortu – dát brandu jedinečnou vůni, díky které se s ním kdykoliv spojíte?

Vůně se může stát součástí vaší značky přesně tak, jako dobře vybraný parfém podtrhuje jedinečnost své nositelky.

Záleží jen na vás. Ať už máte o brandu jasnou představu, nebo vás zaujal jen nápad mít svou vlastní brandovou vůni, díky společné konzultaci zjistíme, co přesně potřebujete. Podíváme se na hodnoty vaší značky, na to, jak působí, jak chcete, aby ji vnímali ostatní, a jak se s ní chcete cítit vy.

Já vám pak z těch nejkvalitnějích esenciálních olejů namíchám VŮNI PRO VÁŠ BRAND, která bude voňavým odrazem jeho hodnot a kvalit.  

Jsem expertka na propojování témat s vůněmi. Vůně mají přímou linku do mozku, kde díky svému působení dokáží ovlivnit naši náladu, emoce a vyladit naši psychiku. Jedinečná kombinace vonných esencí tak může být vaše kotva i křídla do vyššího patra, podaná pomocná ruka, ladička vaší tvořivosti nebo přímá propojka mezi vámi a vašimi klienty. 

Brandová vůně nemusí být jen pro vás. Nechte jí prostoupit vaši pracovnu, obálky, které používáte, prostě cokoliv, co je spojeno s vaším podnikáním.

KDY VÁM TATO SLUŽBA MŮŽE POMOCI?

 • Hledáte svou autenticitu, svůj vlastní hlas v podnikání nebo ho potřebujete podpořit a zbavit se strachu být vidět.
 • Hledáte hodnoty a vize svého brandu, tak aby odrážely vaši jedinečnost.
 • Zasekly jste se v procesu tvoření a chybí vám Múza.
 • Potřebujete se ujistit, že při rebrandingu jdete po správné cestě
 • Potřebujete se uvelebit v novém „značkovém kabátku“ nebo získat odvahu ho ukázat ostatním.
 • Vše už máte nachystané, ale chybí pověstná třešnička na dortu.
 • Máte svůj brand a chcete k němu mít svou jedinečnou vůni, která vás propojí nejen s vašimi kvalitami, ale naladí vaše klienty na stejnou notu.

Co můžete očekávat?

 • Během konzultace zjistíme, v jaké fázi podnikání se zrovna nacházíte, kam směřujete a jak může vůně podpořit váš brand.
 • Už samotná konzultace vás může posunout dál. Používám koučovací otázky a často jdeme hodně do hloubky, abychom odhalily vaše silné stránky i témata, ve kterých potřebujete podpořit.
 • Tento záměr pak převedu do vůně namíchané z kvalitních esenciálních olejů.
 • Pokud s nimi ještě nemáte zkušenosti, možná budete překvapené komplexností vaší vůně. Míchám ji podle zásad tvoření přírodních parfémů (hlava, srdce, základ) a jednotlivé vůně se tak spojují v harmonický celek, v akord, který je vyladěný přesně pro vás. Flakonek s hotovou vůní vám pak pošlu poštou.

Vonná kompozice vás může podpořit při hledání vašeho brandu, nebo podtrhnout a doladit jedinečnost vaší značky.

Cena za brandovou vůni je 3000 Kč.

Zahrnuje konzultaci, výrobu vůně, okrasný flakonek (při zaslání poštou i poštovné).

S vůní je dobré se propojit i v meditaci. Tu vám jako bonus nahraju a pak už je jen na vás do vůně se ponořit, naladit se na ni a zjistit, co vám přináší za zprávu. Nechat se jí hýčkat a podporovat. 

Co o brandové vůni říkají mé klientky?

Potřebovala jsem vůní podpořit konkrétní záměr. A skvěle se to povedlo. Jana se mě nejdřív důkladně vyptala na všechny detaily, aby pak namíchala doslova skvost. Nejenže nádherně voní, ale za pár dní, co k němu intenzivně čichám, už se začaly dít věci. Povídání i celý proces výběru ingrediencí byly navíc moc příjemné. Každopádně doporučuji.
Magdalena Čevelová, marketingová čarodějnicehttps://www.cevelova.cz/
Krásná, lehká, svobodná. Taková je moje vůně pro brand, kterou mi Janka namíchala na míru a kterou miluji. Požádala jsem ji o vůni, která mě podpoří na cestě do nových vod mého podnikání. Janka je velice empatická, umí se dobře zeptat, podpoří a přitom přesně ví, co svými otázkami sleduje. Vůně pro můj brand přesně vystihuje to, co dělám, na čem pracuji a jak se u toho cítím,. Pokud hledáte něco, co krásně podpoří vaši byznysovou cestu, je vůně od Janky správná volba.
Petra Rybková, Ostrá tužkahttps://ostratuzka.cz/
O brandové vůni jsem uvažovala už delší dobu, ale nedokázala jsem si představit, jak by bylo možné si ji nechat namíchat online. Jančina nabídka byla ale tak lákavá, že jsem neodolala. Během konzultace jsme se dostaly nejen k tomu, co mi voní (to jsem čekala), ale hlavně k tomu, jaká jsem a co v podnikání potřebuju podpořit. Dost nečekané, ale příjemné povídání. U mě šlo hlavně o odvahu ukázat se. Po týdnu mi přišla krásně zabalená lahvička, která mě na první očichání překvapila. Byla zajímavá (ve smyslu je to krásné, ale fakt jsem to já?). Díky meditaci jsem se s ní začala propojovat a teď po měsíci musím říct, že si ji máznu, kdykoliv jdu točit videa nebo mě čeká konzultace. Vůně je uklidňující, ale zároveň dodává sílu. Mám pocit, jako by mi někdo jemně roztáhl křídla a foukl do nich, abych letěla. Moc děkuju!
Markéta Lillien Mrkvová, Copywriterkahttps://copyarcher.cz/
Janky nová služba mne zaujala hned, když se o ní zmínila. Před tvorbou vůně jsme se spojily a na konzultaci jsem si mimo jiné, ukotvila archetyp značky, za což jsem moc ráda. Celkově byla konzultace moc příjemná a tak pečující. Vůně, kterou jsem obdržela mne překvapila. Byla malinko těžší, než jsem čekala, ale něco v ní mi hned od začátku brnkalo na notu, hluboko ukrytou. Při každém přivonění v ní objevuji něco nového, vůni orientu - spiritualitu. Zapomenuté kousky duše. Přesně vystihuje to čaro, které zažívám při tvorbě pro ženy. Je to láska 💗 K vůni mi Jani poslala i meditaci k naladění se na vůni. Dostala jsem se k ní až dnes a jsem překvapená, kolik nápadů mi s ní přišlo. Vlastně i tahle slova. Jani, ze srdce děkuji a moc doporučuji
Hana Vicherková, Květy dušehttps://hanavichi.cz/