Podpoř svou jedinečnost aromaterapií v on-line kurzu

Aromaterapie podle živlů

Podpoř svou jedinečnost aromaterapií v on-line kurzu

Aromaterapie podle živlů

 • Máš pocit, že nerozumíš sama sobě nebo svému okolí?
 • Nedává ti to, co děláš, smysl?
 • Marně hledáš své silné stránky a dary?
 • Stále se kontroluješ a svoboda ti uniká?
 • Hledáš v životě rovnováhu a porozumění? 

MOŽNÁ NEŽIJEŠ V SOUALDU SE SVÝM ŽIVLEM. 

 

Pojď se mnou zjistit, KTERÝ ŽIVEL V TOBĚ PŘEVLÁDÁ, a namíchej si SVOU JEDINEČNOU VŮNI, která podpoří jeho SÍLU.

4 ŽIVLY TVOŘÍ SVĚT KOLEM NÁS. Ale víš, že jeden nebo dva z nich ovládají i tvůj vnitřní svět?

Pokud jsi s ním v rovnováze, jsi autentická a svobodná.

Ale jestli máš pocit, že ti život nedává smyl, asi jsi svůj živel někdy dřív potlačila

ŽÍT V SOULADU SE SVÝM ŽIVLEM přináší do našeho života lehkost a radost.

 • Máš rozdělaných několik projektů a nedaří se ti je dokončit?
 • Máš pocit, že jsi na všechny někdy až MOC?
 • Pořád děláš někomu vrbu a neumíš říct ne?
 • Potřebuješ mít vše pod kontrolou a těžko snášíš nejistotu a změny?

Díky poznání živlu budeš i tyto nedokonalosti vnímat jako svou jedinečnost. Naučíš se milovat sama sebe takovou, jaká opravdu jsi. Porozumíš sobě i ostatním.

A NEBUDEŠ NA TO SAMA.

Představ si, že bys mohla mít vůni, která ti pomůže: 

 • užívat si vlastní jedinečnost v souladu s živly,
 • podpořit tvou odvahu, vytrvalost, tvořivost nebo empatii,
 • najít a oživit tvé další skryté talenty,
 • ukotvit si vše v běžném životě

Je to tak jednoduché

KROK 1

Po přihlášení ti přijdou přístupové údaje do členské sekce.

KROK 2

Tam najdeš videa, návody a PDF ke každému živlu a pro tvorbu vonných směsí. 

KROK 3

Přístup do členské sekce ti zůstane dokud bude existovat web santala. K obsahu se tak můžeš vracet dle potřeby.

Pojď uvést svůj život zpět do rovnováhy!

 

Za kurz zaplatíš

1800 Kč

Videa, recepty, návody, vůně pro 4 živly

Co tě v kurzu čeká:

 • 4 videolekce o živlech (voda, vzduch, země a oheň) 
 • 4 PDF prezentace k živlům 
 • 4 meditace s vůní pro každý živel 
 • 2 videolekce o míchání aromaterapeutických směsí
 • 8 voňavých receptů pro podporu živlů
 • profily 12 éterických olejů
 • PDF o základech aromaterapie a jejím bezpečném používání
 • výroba 4 inhalačních tyčinek pro každý živel
 • výroba aromaterapeutické směsi pro svůj živel

Kurzem si můžeš procházet svým vlastním tempem. Po zaplacení ti přijdou přihlašovací údaje do členské sekce.

Ke kurzu je možné si objednat i 60minutovou KONZULTACI  za výhodnou cenu 1100 Kč. Můžeš se ptát na vše kolem vůní, jak vůně vybírat ke svému živlu, jak se uvelebit ve svém živlu a podpořit jeho kvality. Konzultaci si můžeš objednat ve formuláři

Proč je dobré znát svůj živel? 

 • Porozumíš sama sobě. Pochopíš, jak jednáš, co je pro tebe přirozené, a že je to tak v pořádku.
  Pak k sobě můžeš přistupovat s větší laskavostí.
 • Lépe porozumíš i svým blízkým, partnerům, přátelům, kolegům. Ohnivá tchyně ti už nepřijde jako taková semetrika, muž s převahou vody jako bačkora a vzduchová kamarádka, co nechodí včas, jako nespolehlivá.
 • Lépe pochopíš sebe v profesní roli. Pomůže ti to najít ideální téma pro podnikání nebo nové zaměstnání

"Bylo to najednou jako blesk z čistého nebe a já se nečekaně dotkla sama sebe. Do té doby jako bych jezdila dokola na kruhovém objezdu a najednou jsem našla směr kudy vyjet." I. A.

Jak ti s tím pomůže aromaterapie? 

 • Schválně si vzpomeň, jak voní tvá oblíbená květina. Už se usmíváš, že? Vůně totiž mají přímou linku do mozku a dokážou ovlivnit naši psychiku.
 • Éterické oleje navíc skrz své vibrace vyjadřují kvalitu konkrétního živlu
 • Správně vybraná kombinace éterických olejů umí oživit, podpořit a ukotvit kvality tvého převládajícího živlu v každodenním životě.
 • Je třeba si umět vybrat a trefit poměr jednotlivých složek. Tuhle alchymii se spolu naučíme a pak už si můžeš namíchat podpůrnou směs sama, kdykoliv ji budeš potřebovat. 

"Díky kurzu mám vždy u sebe nějakého voňavého přítele, a tak na cestu k sobě nejsem sama a nemám tak velký strach." MÍŠA

Nemáš doma éterické oleje? Nevadí.

Ke kurzu si můžeš zakoupit i balíček AROMA KIT s 12 éterickými oleji v testovacím množství 3 ml. Startovací sadu tak pořídíš levněji. Navíc bez rizika, že ti olej zbyde, pokud ti zrovna nebude vonět.

Tvůj startovací balíček AROMA KIT v hodnotě 1790 Kč obsahuje: 

10 éterických olejů v balení 3 ml: grapefruit, pačule, kadidlo, máta peprná, šalvěj muškátová, bergamot, ylang – ylang, benzoe, pomeranč sladký, koriandr

2 vzácné éterické oleje v jojobě 5 ml: santal a růže

4 x inhalační tyčinka prázdná

10 ml nosného rostlinného oleje

lékovka 10 ml

AROMA KIT si objednáš zaškrnutím v objednávkovám formuláři. 

Jani, moc děkuj za tvůj kurz vůně pro 4 živly v nás. Jsem teď v životním období, kdy se ve mně děje veliká změna. Už to trvá víc než rok a někdy je dost vyčerpávající, když pořád nevím kudy kam. Na tvém kurzu jsem zažila velký AHA efekt, protože jsem se skrze živly nahlédla z úplně nového úhlu pohledu a zjistila jsem, že jsem si toho o sobě hodně namlouvala a nechtěla se vidět taková jaká opravdu jsem. Bylo to najednou jako blesk z čistého nebe a já se nečekaně dotkla sama sebe. Hodně intenzivně. Nevyřešilo to naráz všechny mé problémy, ale rozhodně mě to šouplo na mojí cestě o veliký kus dál. Do té doby jako bych jezdila dokola na kruhovém objezdu a najednou jsem našla směr kudy vyjet. Je to pro mne velký krok. Pořád čuchám k namíchané vůni a následuji její volání. Pokud se člověk ztratí na své cestě a nemůže se dostat k sobě zpět, rozhodně umíš pomoci se znovu najít. Z celého srdce děkuji za tvoji laskavost a vedení a těším se na další setkání. IVA ALIANA BENDOVÁ
Byla to pro mne úžasně objevná cesta přes smysl čichu. Ukázala mi, co všechno v nás vůně, něco tak jemného, mohou vyvolat, co všechno nám mohou prozradit, odkrýt, v čem všem nás mohou podpořit. Taková jemnohmotná, až zdánlivě nehmotná věc jako vůně, přitom docela hmatatelná, když ji držím v ruce v lahvičce, a tak zdánlivě opomíjený smysl čichu. Tolik zajímavých zážitků i pro mé tělo mi přinesl tento kurz. Nejkrásnější je, že po jeho absolvování si umím sama vlastnoručně namíchat vůni podle aktuální potřeby a umím ocenit její přínos pro mě. ZUZANA HLINKOVÁ
Díky poznání 4 živlů se mi dost ulevilo ve vztahu s mojí parťačkou. Ona je VZDUCH s VODOU, já jsem ZEMĚ. Domlouváme se na společné aktivity, termíny. Dříve mě její "neschopnost" dát mi přesnou informaci, jasný pokyn v momentě, kdy já potřebuji, vyváděla z míry. Díky porozumění mému a jejímu živlu vím, že to není neschopnost, že to tak prostě má. Moje země může zůstat v klidu. Mám jistotu, že vše potřebné se dozvím ve správný čas, jak je třeba. Prostě počkám až voda přiteče a nepanikařím, že nemám přesnou instrukci. EVA H.

ČASTÉ OTÁZKY

Kdy kurz začíná?

Po provedení platby ti přijdou přihlašovací údaje do členské sekce. Po přihlášení získáš přístup ke všem lekcím a materiálům. Je jen na tobě, jak chceš kurzem postupovat.

Jaká ja časová náročnost kurzu?

Každá lekce je tvořena tak, abys ji stačila pohodlně a v klidu projít za 1 týden. Každý den se můžeš kurzu věnovat cca 20-30 minut. Půjdeš-li postupně, zabere ti kurz 5 týdnů. Můžeš jít rychleji nebo pomaleji. Záleží kolik času chceš kurzu věnovat.

Mohu kurz procházet vlastním tempem?

Rozhodně ano. Přístup do členské sekce ti zůstane tak dlouho, dokud bude existovat web santala. K lekcím se můžeš opakovaně vracet.

Co účastí v kurzu získám?

V kurzu se seznámíš se všemi živly a objevíš ten svůj. Naučíš se používat aromaterapii pro podporu a ukotvení živlu v každodenním životě. Naučíš se s aromaterapií pracovat bezpečně a efektivně pro sebe i své blízké. Vytvoříš si aromaterapeutickou směs pro konkrétní kvalitu svého živlu. Ukážu ti, jak se na jednotlivé vůně naladit a využít jejich energie a esence právě pro tebe.

Je kurz vhodný, když s aromaterapií teprve začínám?

Ano. Součástí kurzu je i aromaterapeutické minimum, bezpečnost aplikace EO a základy míchání směsí.

Dá mi kurz něco, když už aromaterapii používám?

Rozhodně ano. V kurzu jsou vůně propojeny s tématem 4 živlů, takže získáš nový pohled na používání éterických olejů. Vyzkoušíš si různé způsoby inhlace a tvorby aromaterapeutických směsí.

Co budu ke kurzu potřebovat?

12 éterických olejů: grapefruit, pačule, kadidlo, máta peprná, šalvěj muškátová, bergamot, ylang – ylang, benzoe, pomeranč sladký, koriandr, santal, růže, 4 prázdné inhalační tyčinky, 10 ml rostlinného oleje a lékovku s kapátkem. Můžeš si to vše ke kurzu objednat v testovacím balíčku AROMA KIT.

Co když nemám doma éterické oleje?

Jsou 2 možnosti: 1) EO si nakoupíš podle seznamu z kurzu po vlastní ose. 2) Ke kurzu si můžeš zakoupit AROMA KIT - základní balíček s EO a materiálem, který budeme v kurzu potřebovat.

Co když budu potřebovat poradit, na něco se zeptat?

Ke kurzu je možné si dokoupit konzultaci za výhodnou cenu a probrat tak se mnou to, co tě během kurzu oslovilo. Ohledně technických záležitostí je možné mi napsat e-mail.

"Poznat své živly je naprosto super! Mě to nadchlo. A neskutečně mi to pomohlo poznat sebe samu, nesoudit se a naopak, některé svoje vlastnosti, za které jsem se občas před druhými styděla, protože oni je nechápali, mám teď moc ráda, až je obdivuju a hýčkám si je."

MÍŠA SLEZÁKOVÁ

Kdo tě kurzem provede?

Jmenuji se Janka Urbanová.

Jsem aromaterapeutka, aromamentorka, konzultantka EFT a lektorka. 

Prostřednictvím vůní a „ťukání“ navracím ženám ztracenou sebedůvěru a rovnováhu. Vedu je v jemnosti do jejich středu. Podporuji je, aby se rozpomněly na svou vnitřní moudrost, nabyly ztracenou sebejistotu a žily svobodnější a radostnější život. Aromaterapii se profesionálně věnuji více než 10 let. Vystudovala jsem Institut aromaterapie a nadále se vzdělávám především u zahraničních lektorů. 

 • Naučím tě, jak bezpečně vůni namíchat.
 • Prozradím ti tajemství, jak vybrat dokonalou vůni právě pro tebe.
 • Dozvíš se, co ti konkrétní vůně přináší.
 • Najdeš si prostor s vůní pracovat a díky tomu si vyšetříš i tolik potřebný čas jen sama pro sebe.
 • Jako bonus se dostaví úleva od stresu už po několika málo minutách voňavé práce.

Vydej se se mnou na cestu jedinečnosti a přirozenosti. Pojď se potkat se svým živlem. Který to bude? VODA, OHEŇ, ZEMĚ, VZDUCH?

"Kurz můžu jedině doporučit. Moc jsem si ho užila, spoustu toho pochopila o sobě i o blízkých lidech a to, co jsem se tam naučila, využívám doteď. Vůně jsou úžasné kamarádky."

EVA HRUBÁ