Nechte se inspirovat zkušenostmi mých klientů:

Je úžasné, když vás na cestě sebepoznání někdo občas chytne za ruku a pomůže vám se posunout dál. Pro mě je takovým průvodcem Jana. Její práce krásně voní a její pomocná ruka je příjemně teploučká a měkká. Pocit bezpečí je pro mě v těchto okamžicích velmi důležitý a s Janou ho 100% mám. Již několik let pracuji na odbourání záchvatů migrény, které se mi v poslední době hodně namnožily, a i proto jsem se na Janu obrátila. Šly jsme do metody "tukani" online. Jana mě provedla celým procesem, za 2 hodinky jsme měly hotovo. Pocit návratu energie a klid v duši, to jsou asi mé nejsilnější pocity po terapii. Jana pak celou naší společnou práci zabalila do vůně masážního oleje přímo pro mě na míru. Vůně mi pomáhá nechat doběhnout prožitky z terapie a dává mi pocit, že je vše v pořádku a běží, jak má. Jani, dekuji!
Zuzana Švestková, majitelka lektorkahttps://get-ready.cz/
Za Janou jsem přišla s tématem znásilnění a strachu z mužů. Do té doby jsem byla v některých okamžicích intimního života zaseknutá a cítila jsem se hodně nejistá, ale po naší společné práci, kdy jsme pomocí EFT uvolňovaly bloky z minulosti a vytvářely nové obrazy v mé mysli, jsem si vždycky řekla, že sice mám strach a pochybnosti, ale rozhoduji se být láskyplná sebejistota. =) A když jsem si to opakovala několikrát za sebou, začala jsem se cítit opravdu sebejistě! Masáží, která následovala po terapii EFT, mě Jana jemně podpořila a ukázala mi, že opravdu můžu být sama sebou a dovolit si pro sebe vytvořit novou realitu bez zraňování a bolesti. Otevřela mi oči a umožnila mi redefinovat, co pro mě znamená být v bezpečí. Ačkoli mě někdy v intimních chvílích ještě přepadne neopodstatněný strach z ublížení, vnímám obrovské zlepšení, daleko větší otevřenost a schopnost sdílet s partnerem, co prožívám. A masážní olej na míru, který jsem od Jany dostala na doma, mě krásně povzbuzuje, uklidňuje a čistí. Další návštěva mě jistě posune ještě dál!
Adéla
Potřebovala jsem vůní podpořit konkrétní záměr. A skvěle se to povedlo. Jana se mě nejdřív důkladně vyptala na všechny detaily, aby pak namíchala doslova skvost. Nejenže nádherně voní, ale za pár dní, co k němu intenzivně čichám, už se začaly dít věci. Povídání i celý proces výběru ingrediencí byly navíc moc příjemné. Každopádně doporučuji.
Magdalena Čevelové, marketinková čarodějnicehttps://www.cevelova.cz/
Profesionalita Jany Urbanové je fascinující. Říkala jsem si v duchu, kéž bych také tomu všemu rozuměla jako ona. Atmosféra byla příjemná, prodchnuta krásnými úsměvy i srdečným smíchem. Setkání se všemi bylo velmi milé; příběhy a zkušenosti ostatních související s aromaterapií obohacující. Krásně se projevilo, jak do sebe vše zapadá a dostává se nám postupně mnoho dalších podstatných znalostí v tomto směru, které potřebujeme ke své praxi s klienty i pro nás samotné. Žasla jsem, jaká je Jana kouzelnice, a jak nesmírně je vnímavá.
Erika Čepelová Hubáčková Palata - Domov pro zrakově postižené
Tématu "K" jsem odolávala dlouho. Vyhýbala se zprávám a hovorům o něm, přesvědčovala sama sebe, že je to prostě jiná chřipka. Ale jak atmosféra houstla a přibývalo nemocných i omezení v rámci nouzového stavu, odolávat strachu bylo čím dál těžší. A když jsem se jednoho dne vrátila z nákupu totálně vystresovaná a hysterická a celou noc se mi zdálo o rouškách, věděla jsem, že už se v tom pořádně plácám a jestli nechci takto rozsekaná strávit následující týdny či měsíce, musím s tím něco udělat. Ideálně s pomocí někoho dalšího, protože já už úplně ztratila nadhled a začaly mi vadit i dobře míněné rady typu medituj a mysli pozitivně 🙂 Naštěstí ani v době zákazu shlukování na to člověk nemusí být sám. Stačí vlastní prsty, otevřená mysl a Jana na telefonu 🙂 Vlídně a trpělivě mě provedla celým ťukacím procesem (rozuměj technikou EFT) a na jeho konci jsem se mohla konečně volně nadechnout, a cítit zase radost ze života. Dokonce mě druhý den začala napadat jedna věc za druhou, za které vlastně mohu být i v této situaci ráda a které by jinak možná jen tak nepřišly. A hmatatelný výsledek - pondělní nákup v Lidlu v naprostém klidu a pár nápadů, jak si život v tomto náročném období ještě víc zjednodušit.
Eva Dabalová
Ahoj Jani, tak ten parfém, co jsem namíchala v sobotu, je opravdu skvělý!!! Prostě na to "druhé čuchnutí" to klaplo 🙂 Asi ho budu chtít namíchat jako klasický parfém. Je ještě lepší než ten můj první parfém s růží, který jsme míchaly spolu... Kdo by to byl řekl ;-). V sobotu to bylo opravdu hezké a příjemné, nečekaně intenzivní zážitek.
Hana
Ahoj Jani, včera jsem se cítila nádherně celý den a krásně se mi spalo 🙂 Bylo to naprosto úžasné. Večer jsem se namazala olejovou směsí od Tebe a vypouštěla negativno a snažím se řídit radami od Tebe, je mi opravdu o moc lépe, moc děkuji 🙂
Blanka
Janu jsem navštívila se svojí 4-letou dcerou, která měla problémy s usínáním. Jakmile lehla večer do postýlky, vjel do ní nějaký čertík a ten jí nutil skákat, kopat, vrtět se, zpívat, pobíhat po bytě... všechno možné, jen ne usnout, takže celý proces trval tak hodinu - celkem náročné každý večer :-(( U Janičky si sama vybrala vůně do olejíčku a pojmenovala si ho Sladké sny pro Haničku. Změna přišla okamžitě. Po namazání Hanička zůstává v klidu ležet, vyslechne si pohádku, prohodí pár vět a usne - nádherné pro všechny zúčastněné 🙂 A jak sama po třech dnech pravila: "Maminko, ten olejíček je kouzelný. Když mi s ním namažeš nožičky, tak už vůbec nepotřebuju kopat." 🙂
Eva
Ahoj Jani, děkuji ještě jednou za velice zajímavý sobotní seminář, kde se prolnuly energie nás všech přítomných žen, barev, hudby, vůní a andělského napojení. Parfém jsem nakonec s Tvojí pomocí dokončila a mám z něj radost. Líbil se i mému manželovi. Ještě jednou děkuji za ochotné rady. Domnívám se, že je v něm (v tom parfému) kousek mého vyššího já 🙂 , co mě propojí s vnitřní ženou, její sílou a s universální energií.
Danka V.