Kdo jsem 

JSEM AROMATERAPEUTKA. 

Naslouchám, cítím, dotýkám se. Skrze vůně oslovuji vaše přání, která si nedovolíte splnit, touhy, které si nedovolíte uskutečnit, smutky i bolesti a navracím vašemu životu lásku, radost a směr. Při výběru vůní pro vás se řídím svou zkušeností, intuicí, i poznatky získánými z věděckých zdrojů. Vytvářím bezpečný a podporující prostor pro vaše osobní příběhy. Pojďme společně zjistit, jaká vůně je ta vaše. 

JSEM TERAPEUTKA EFT. 

I vaše (n)emoce potřebují péči. Možná si právě říkáte, je na čase něco změnit. Laskavě, ale důrazně se podíváme na zoubek vašim strachům, stresu, zlosti, blokům, ale i třeba jen blbému pocitu. Pokud to se změnou myslíte vážně, ukážu vám jednu z možných cest. Vše, co potřebujete, už víte, spolu najdeme způsob, jak si to připomenout. 

Když pracuji, vůně máty mě osvěží, přináší inspiraci a vize. Díky svěží vůni rozmarýnu a zemité vůni pačule jsem bdělá a napojená.  

Svět vůní je mou velkou vášní. Pěstuji byliny, studuji chemické vzorce a účinky éterických olejů, míchám vonné směsi. Od studia homosexuálního chování daňků jsem se zpět k rostlinám dostala přes studium na Institutu aromaterapie.

JSEM ŽENA. Tvořím a bořím, vím a hledám. Dávám i dostávám. Jako malá jsem chtěla být kluk, lezla po stromech a hrála si na indiány. Jak šel čas, začala jsem objevovat kouzlo a pestrost toho být ženou se vším, co k tomu patří. Znáte ten pocit, když se po dlouhé cestě vrátíte domů? A když se mi má ŽENA někdy začne ztrácet, tak se zahalím do vůně geránia, růže, benzoe a limetky. Je to jak dotek něžnosti a bezpodmínečné lásky.

JSEM MILENKA. Miluji chvíle ticha, zvuk vody, divokou přírodu, zpěv ptáků a vítr ve vlasech. Miluji exotickou chuť manga. Miluji svého muže. Miluji svobodu. Jsem šťastná při dlouhých poutích po loukách a horách. Miluji vůně. Vůně neroli ve mně vyvolává pocit blaženosti a dokonalosti. V kombinaci s jasmínemkardamomem cítím takovéto příjemné šimrání v břiše. Jestli to nebude láska...

JSEM MATKA. Pečuji, miluji, přijímám, vztekám se a nestíhám. Raduji se a pláču. Mám obrovskou důvěru v život, ale občas také strach. Svůj dar mateřství jsem plně pochopila až s příchodem třetího dítěte a jsem za to hluboce vděčná. Důvěrně znám pocit ztráty sebe sama a totálního vyčerpání. Ale také znovunalezení své vnitřní síly a hodnoty. Ve chvílích vyčerpání, pocitu selhání a viny sáhnu po grapefruitu. Sladká vůně cedru mi dává sílu vydržet a ustát každodenní „povinnosti“.

JSEM ČARO-DĚJKA. Kouzlím, žádám a děkuji. Jsem vděčná a pokorná. Skrze svou moudrost a lásku přináším harmonii. Ctím Matku Zemi a všechny její dary. Vůně pačule mě navrací do přítomnosti, pomáhá mi sledovat mou životní cestu, dodává sílu a odnáší strach. Santal mě spojuje se Zemí a ukazuje, že vše má svůj smysl a význam.