JSEM AROMAVĚDMA 

JSEM AROMATERAPEUTKA. 

Naslouchám, cítím, dotýkám se. Skrze vůně oslovuji vaše přání, která si nedovolíte splnit, touhy, které si nedovolíte uskutečnit, smutky i bolesti a navracím vašemu životu lásku, radost a směr. Při výběru vůní pro vás se řídím svou zkušeností, intuicí, i poznatky získánými z věděckých zdrojů. Vytvářím bezpečný a podporující prostor pro vaše osobní příběhy. Pojďme společně zjistit, jaká vůně je ta vaše. 

JSEM TERAPEUTKA EFT. 

I vaše (n)emoce potřebují péči. Možná si právě říkáte, je na čase něco změnit. Laskavě, ale důrazně se podíváme na zoubek vašim strachům, stresu, zlosti, blokům, ale i třeba jen blbému pocitu. Pokud to se změnou myslíte vážně, ukážu vám jednu z možných cest. Vše, co potřebujete, už víte, spolu najdeme způsob, jak si to připomenout. 

Když pracuji, vůně máty mě osvěží, přináší inspiraci a vize. Díky svěží vůni rozmarýnu a zemité vůni pačule jsem bdělá a napojená.  

Svět vůní je mou velkou vášní. Pěstuji byliny, studuji chemické vzorce a účinky éterických olejů, míchám vonné směsi. Od studia homosexuálního chování daňků jsem se zpět k rostlinám dostala přes studium na Institutu aromaterapie.

JSEM ŽENA. Tvořím a bořím, vím a hledám. Dávám i dostávám. Jako malá jsem chtěla být kluk, lezla po stromech a hrála si na indiány. Jak šel čas, začala jsem objevovat kouzlo a pestrost toho být ženou se vším, co k tomu patří. Znáte ten pocit, když se po dlouhé cestě vrátíte domů? A když se mi má ŽENA někdy začne ztrácet, tak se zahalím do vůně geránia, růže, benzoe a limetky. Je to jak dotek něžnosti a bezpodmínečné lásky.

JSEM MILENKA. Miluji chvíle ticha, zvuk vody, divokou přírodu, zpěv ptáků a vítr ve vlasech. Miluji exotickou chuť manga. Miluji svého muže. Miluji svobodu. Jsem šťastná při dlouhých poutích po loukách a horách. Miluji vůně. Vůně neroli ve mně vyvolává pocit blaženosti a dokonalosti. V kombinaci s jasmínemkardamomem cítím takovéto příjemné šimrání v břiše. Jestli to nebude láska...

JSEM MATKA. Pečuji, miluji, přijímám, vztekám se a nestíhám. Raduji se a pláču. Mám obrovskou důvěru v život, ale občas také strach. Svůj dar mateřství jsem plně pochopila až s příchodem třetího dítěte a jsem za to hluboce vděčná. Důvěrně znám pocit ztráty sebe sama a totálního vyčerpání. Ale také znovunalezení své vnitřní síly a hodnoty. Ve chvílích vyčerpání, pocitu selhání a viny sáhnu po grapefruitu. Sladká vůně cedru mi dává sílu vydržet a ustát každodenní „povinnosti“.

JSEM PRŮVODKYNĚ SKRZE VŮNĚ.  Ctím Matku Zemi a všechny její dary. Skrze svou moudrost a lásku přináším harmonii. Vůně pačule mě navrací do přítomnosti, pomáhá mi sledovat mou životní cestu, dodává sílu a odnáší strach. Santal mě spojuje se Zemí a ukazuje, že vše má svůj smysl a význam.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zmínky v médiích: