Aroma-emoční terapie

Zkraťte si cestu k radosti a harmonii v osobním i profesním životě jedinečnou kombinací EFT a vůně, která podpoří váš záměr! 

 • Brání vám vaše limitující přesvědčení nebo bloky prožívat úspěch a radost?
 • Nevěříte si, máte pocit, že nejste dost dobrá?
 • Máte strach ukázat, kým doopravdy jste, a dovolit si žít svůj život?
 • Cítíte se osamělá a bez podpory?
 • Máte strach z odmítnutí, ze selhání?
 • Bojíte se udělat změnu?

A co kdybych vám řekla že: 

Máte právo žít svůj život podle svých představ.

Máte právo uskutečňovat své sny.

Máte právo říkat NE a cítit se svobodně. 

Souhlasíte? Možná si to uvědomujete, ale nedaří se vám to realizovat. Ukážu vám cestu. 

Rozpusťte pomocí Aroma-emoční terapie staré pocity a přesvědčení, která vám už neslouží, a ukotvěte se díky osobní vůni ve své nové realitě, kde se musím a bojím mění v JÁ MŮŽU. 

Jani, moc ti děkuji za možnost projít s tebou tři sezení a společně nahlédnout do hlubin mojí duše. Na začátku jsem vůbec netušila, co mi EFT a aromaterapie může přinést a teď, když se na to dívám zpětně, tak vidím všechny krásné změny, které mi spolupráce s tebou do života přinesla. Jemným a nenásilným způsobem jsi mi pomohla podívat se na traumatické události, které se mnou žily dlouhá léta a nepříjemně ovlivňovali můj život. Díky tobě jsem pochopila, že není potřeba „dusit se ve vlastní šťávě“, a že EFT mi může přinést trvalé výsledky v hodně krátkém čase. Ještě jednou velké díky!
Alžběta Podstavská, projektantkahttps://www.betaprojekt.cz/

 

Proč právě Aroma-emoční terapie?

EFT a aromaterapie se úžasně doplňují a vytváří komplexní péči o celý náš systém, o naše tělo, mysl i duši. Jemně, bezpečně a  účinně odstraňují energetické blokády v těle, zklidňují naše emoce a zbavují nás minulé emocionální zátěže. Pomocí EFT odstraníme vaše bloky a přesvědčení, která si v sobě nesete, kterým věříte a která vás proto brzdí. Můžou to být i stará dětská traumata nebo zapomenuté negativní emoce. Společně to odťukáme, přenastavíme do nových kolejí a vše ještě podpoříme jedinečnou aromaterapeutickou směsí, která vám bude připomínat, kam směřujete. Díky této kouzelné kombinaci opět naleznete ve svém životě rovnováhu, klid, radost a sebe-uvědomění.

Kam vás dovede?

 

 • k sebedůvěře
 • k nalezení odvahy ukázat se v celé své kráse v životě i v podnikání
 • k bytí v radosti, lehkosti a bez zbytečných stresů, porovnávání a hodnocení
 • k určení jasných osobních hranic
 • k vědomí své sebehodnoty
 • získáte zpět ztracenou rovnováhu a klid
 • získáte osobní vůni, která vás podpoří ve vašem záměru

Jak konzultace probíhá a co budete potřebovat?

Aroma-emoční terapii si můžete objednat on-line nebo se můžeme potkat osobně.

Pro on-line konzultaci potřebujete počítač, tablet nebo telefon s připojením na internet. Můžete si vybrat, jestli se potkáme přes skype nebo messenger. 

90 minut času jen pro vás. Požádejte své blízké, ať vás v tuto dobu neruší.

Po obdržení objednávky se vám ozvu a domluvíme si termín setkání. 

Při samotné konzultaci si za pomoci techniky emoční svobody EFT (ťukání) společně posvítíme na strachy, nepříjemné emoce a myšlenky, které se stále hlásí o slovo a nejdou jen tak vypnout.

Součástí konzultace je i vytvoření aromaterapeutické směsi do inhalační tyčinky přímo na míru. Vůně pro vás vyberu intuitivně na základě symptomů a vašich preferencí tak, aby práci, kterou jste na sobě udělaly, doladila a podpořila vás na další cestě.  Směs vám následně zašlu poštou. 

Jakou konzultaci si vybrat?

Jednorázová konzultace
1900 Kč
90 minut
Potřebujete vyřešit aktuální problém? Chcete si vyzkoušet, jestli je tato služba pro vás vhodná?
aroma směs v ceně
Balíček 5 konzultací
7600 Kč
5 x 90 min
Myslíte to se změnou vašeho postoje, myšlení, pocitů vážně? Tak právě pro vás je tento balíček konzultací.
3 x aroma směs v ceně

A co říkají klientky na aroma-emoční terapii?

Za Janou jsem přišla s tématem, které mě v životě blokuje - moje urputná snaha se zavděčit všem směrem ven, abych si zasloužila pozornost a ocenění. Jana mě jemně provedla mými emocemi až do věku příčiny a mohla jsem se podívat, kde a jak jsem k tomuto přesvědčení přišla. Cítila jsem se bezpečně a tak se emoce se uvolnily a hodně se mi ulevilo. Tuhle EFT metodu, které říkám familiérně "ťukačka" - doporučuji OPRAVDU KAŽDÉMU, kdo se cítí být pod tlakem, nebo v kleštích nebo jako "křeček v kolečku". Je to čištění pro duši. Vřele doporučuji si u Jany VYČISTIT SVŮJ HARDISK. Navíc vám k tomu Jana namíchá osobní vůni, která vás pěkně usadí v novém nastavení. Její vůně potěší vaši duši a její "ŤUKAČKA" uleví vašim emocím. Dohromady sečteno a podtrženo - bude vám fajn.
Eva Hrubá, lektorkawww.get-ready.cz
Na Aroma-emoční terapii s Janou jsem se objednala hlavně kvůli nespavosti, která mě trápila víc než rok. Velkým AHA momentem pro mě bylo, když mi Jana řekla, že je to návyk těla a jeho reakce na přetížení a dlouhotrvající stres. Zároveň mě potěšilo, že i tento problém je možné pomocí techniky EFT odstranit. Podle Janina návodu jsem si "ťukání" zavedla jako svůj večerní rituál a problémy se spánkem se mi výrazně zmírnily. Na Janě oceňuji, že je velmi citlivá a empatická a dokáže perfektně nacítit, co klient potřebuje vyřešit. Takže i když jsem občas pouze naťukla, co mě trápí, dokázala mě krásně navést až k jádru problému, uvědomit si, jak v danou chvíli, na konkrétní situaci reaguje tělo, a tyto nepříjemné pocity s pomocí techniky EFT rozpustit. Celkově se po třech terapiích cítím klidnější, vyrovnanější a na mnoho situací, které mě dříve strasovaly, dokáži reagovat s nadhledem. Příjemným doplněním jsou na míru poskládané vůně, které umocňují použité techniky.
Martina Nentvichová
Měla jsem tu možost vyzkoušet Janiny služby - aromaterapii a EFT a vřele doporučuji 😉. EFT jsem zkoušela poprvé a bylo to moc fajn. Dotkly jsme se spousty témat a ty základní "ošetřily". Jana mi pak poslala ještě vůni na míru sestavenou tak, aby podpořila to, na čem jsme během EFT pracovaly. Vůně mi teď připomíná můj záměr... A nepřišla mi jenom krásně zabalená vůně s malým dárečkem, ale i detailně rozepsané, z jakých jednotlivých vůní byla sestavena, a čemu která složka pomáhá... (a to já, analytická duše, velmi oceňuji 😉 ). Pokud vás to láká, určitě se na Janu obraťte, budete opečované a v dobrých rukou
Šárka Mertová, koučkahttps://sarkamertova.cz/
Za Janou jsem přišla s tématem znásilnění a strachu z mužů. Do té doby jsem byla v některých okamžicích intimního života zaseknutá a cítila jsem se hodně nejistá, ale po naší společné práci, kdy jsme pomocí EFT uvolňovaly bloky z minulosti a vytvářely nové obrazy v mé mysli, jsem si vždycky řekla, že sice mám strach a pochybnosti, ale rozhoduji se být láskyplná sebejistota. =) A když jsem si to opakovala několikrát za sebou, začala jsem se cítit opravdu sebejistě! Masáží, která následovala po terapii EFT, mě Jana jemně podpořila a ukázala mi, že opravdu můžu být sama sebou a dovolit si pro sebe vytvořit novou realitu bez zraňování a bolesti. Otevřela mi oči a umožnila mi redefinovat, co pro mě znamená být v bezpečí. Ačkoli mě někdy v intimních chvílích ještě přepadne neopodstatněný strach z ublížení, vnímám obrovské zlepšení, daleko větší otevřenost a schopnost sdílet s partnerem, co prožívám. A masážní olej na míru, který jsem od Jany dostala na doma, mě krásně povzbuzuje, uklidňuje a čistí. Další návštěva mě jistě posune ještě dál!
Adéla
Tématu "K" jsem odolávala dlouho. Vyhýbala se zprávám a hovorům o něm, přesvědčovala sama sebe, že je to prostě jiná chřipka. Ale jak atmosféra houstla a přibývalo nemocných i omezení v rámci nouzového stavu, odolávat strachu bylo čím dál těžší. Když jsem se jednoho dne vrátila z nákupu totálně vystresovaná a hysterická a celou noc se mi zdálo o rouškách, věděla jsem, že už se v tom pořádně plácám a jestli nechci takto rozsekaná strávit následující týdny či měsíce, musím s tím něco udělat. Ideálně s pomocí někoho dalšího, protože já už úplně ztratila nadhled a začaly mi vadit i dobře míněné rady typu medituj a mysli pozitivně. Naštěstí ani v době zákazu shlukování na to člověk nemusí být sám. Stačí vlastní prsty, otevřená mysl a Jana na telefonu 🙂 Vlídně a trpělivě mě provedla celým ťukacím procesem (rozuměj technikou EFT) a na jeho konci jsem se mohla konečně volně nadechnout, a cítit zase radost ze života. Dokonce mě druhý den začala napadat jedna věc za druhou, za které vlastně mohu být i v této situaci ráda a které by jinak možná jen tak nepřišly. A hmatatelný výsledek - pondělní nákup v Lidlu v naprostém klidu a pár nápadů, jak si život v tomto náročném období ještě víc zjednodušit.
Eva Dlabalová