KURZY naživo A WORKSHOPY

Synergie éterických olejů – míchání aromaterapeutických směsí

23.3.2024, Praha

V tomto kurzu se naučíte vše, co potřebujete vědět, abyste získali větší jistotu při míchání vonných směsí. Následně tak dokážete vytvořit jedinečné vonné kompozice podle tónů, účinnou směs na bolesti, aromaterapeutickou směs pro podporu psychiky atd. A to nejen pro vás a vaše blízké, ale i pro vaše klienty – bezpečně a efektivně.

Chci vědět více

Aromaterapie bezpečně a efektivně 

18.5.2024, Praha

V kurzu si upevníte základy aromaterapie. Prohloubíte si znalosti o tom, co se děje s ÉO v těle. Projdeme si bezpečné používání ÉO, kontraindikace pro děti, těhotné ženy, seniory. Naučíte se, jak si vybírat ÉO a namíchat si aromaterapeutickou směs. 

Dostanete další tipy na možnosti používání aromaterapie. Seznámíte se s hydroláty a jejich používáním. A projdeme si ÉO pro jednotlivé situace a potíže nejen na fyzickém těle, ale i na duši. Vytvoříte si inhalační tyčinku a masážní olej. 

Chci vědět více

Aromapéče v prostředí paliativní péče

8.6.2024, Praha

Aromaterapie je jedním z nejefektivnějších nefarmakologických postupů, používaných v paliativní péči. Nemá ambici léčit či nahrazovat medicínské postupy, jejím cílem je podpora a vylepšení kvality života člověka.

V kurzu se naučíte vhodné techniky, dostanete tipy na vhodné éterické oleje a směsi, vyzkoušíte si, jak na vás vůně působí.

Chci vědět více
S Jankou jsem si domluvila soukromý kurz pro mě a moje kolegyně na téma aromaterapie v praxi, kontraindikace a výroba vonných dárků. Měly jsme vlastní oleje, se kterými jsme se chtěly naučit pracovat. A musím říct, že to byl velmi výživný kurz, ve kterém nechyběla sranda a mnoho "aha" momentů. Janka nás nejen naučila pracovat s našimi oleji, ale ukázala nám možnosti dalšího využití aromaterapie. Mě velmi pro tuto metodu nadchla. Děkuji moc, za osobní a profesionální přístup a za příjemné vedení tohoto kurzu. Určitě přijdu ráda zas.
Kateřina Frodlová