Reference

Nechte se inspirovat zkušenostmi mých klientů:

Aromamasáž celého těla, kterou jsem si neskutečně užila, oprvadu vřele doporučuji. Jana je velmi empatická bytost, která má ten dar, že se umí přesně nacítit na potřeby daného člověka. A léčivé vůně ještě masáž vystřelí o level výš.

Mirka

Ahoj Jani, tak ten parfém, co jsem namíchala v sobotu, je opravdu skvělý!!! Prostě na to "druhé čuchnutí" to klaplo :-) Asi ho budu chtít namíchat jako klasický parfém. Je ještě lepší než ten můj první parfém s růží, který jsme míchaly spolu... Kdo by to byl řekl ;-). V sobotu to bylo opravdu hezké a příjemné, nečekaně intenzivní zážitek.

Hana

Janu jsem navštívila se svojí 4-letou dcerou, která měla problémy s usínáním. Jakmile lehla večer do postýlky, vjel do ní nějaký čertík a ten jí nutil skákat, kopat, vrtět se, zpívat, pobíhat po bytě... všechno možné, jen ne usnout, takže celý proces trval tak hodinu - celkem náročné každý večer :-(( U Janičky si sama vybrala vůně do olejíčku a pojmenovala si ho Sladké sny pro Haničku. Změna přišla okamžitě. Po namazání Hanička zůstává v klidu ležet, vyslechne si pohádku, prohodí pár vět a usne - nádherné pro všechny zúčastněné :-) A jak sama po třech dnech pravila: "Maminko, ten olejíček je kouzelný. Když mi s ním namažeš nožičky, tak už vůbec nepotřebuju kopat." :-)

Eva D.

Ahoj Jani, včera jsem se cítila nádherně celý den a krásně se mi spalo :) Bylo to naprosto úžasné. Večer jsem se namazala olejovou směsí od Tebe a vypouštěla negativno a snažím se řídit radami od Tebe, je mi opravdu o moc lépe, moc děkuji :)

Blanka

Ahoj Jani, děkuji ještě jednou za velice zajímavý sobotní seminář, kde se prolnuly energie nás všech přítomných žen, barev, hudby, vůní a andělského napojení. Parfém jsem nakonec s Tvojí pomocí dokončila a mám z něj radost. Líbil se i mému manželovi. Ještě jednou děkuji za ochotné rady. Domnívám se, že je v něm (v tom parfému) kousek mého vyššího já :-) , co mě propojí s vnitřní ženou, její sílou a s universální energií.

Danka V.

Na aroma masáž k paní Janě docházím pravidelně. Pokaždé mě přivítá milá a příjemná..... Její úžasné aroma olejíčky namíchá dle daného problému na míru. Olejíčky krásně voní a hlavně pomůžou na daný problém a danou situaci. Odcházím vždy spokojená a těším se na další její masáž.....

Gréta

Kontakt

každý příběh je jedinečný a zajímá mě i ten váš

+420 732 135 194
jana@santala.cz